صفحه اصلی تماس با ما رپرتاژ آگهی تبلیغات
امروز جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳

5 شخصیت منفور در سریال Game of Thrones بازی تاج و تخت

در فهرست منفورترین شخصیت های تلویزیونی، Game of Thrones بیشترین تعداد شخصیت های منفور را نسبت به سریال های دیگر دارد. این سریال فانتزی پرطرفدار HBO که بر اساس مجموعه کتاب‌های در حال انجام جورج آر.آر.آر.

سریال Game of Thrones بازی تاج و تخت

این سریال که از سال 2011 تا 2019 پخش شد، به خاطر شخصیت های خاکستری اش که به راحتی نمی توان آنها را خوب یا بد دسته بندی کرد، شناخته شده است. با این حال این سریال شخصیت های منفور زیادی از نگاه بینندگان دارد.

5 شخصیت بازی تاج و تخت در لیست منفورترین شخصیت های تلویزیونی تمام دوران قرار دارند.

سریال Game of Thrones بازی تاج و تخت

178 هزار نفر در این نظرسنجی شرکت کردند. جافری باراتیون به عنوان منفورترین شخصیت تلویزیونی تمام دوران انتخاب شد و رمزی بولتون در رتبه دوم قرار گرفت. همچنین سرسی لنیستر در رتبه هفتم قرار گرفت. یعنی از هر 10 کاراکتر 3 نفر شخصیت های نفرت انگیز سریال Game of Thrones هستند.

علاوه بر این، پیتر بیلیش با نام مستعار لیتل فینگر و راس بولتون به ترتیب در رتبه های چهاردهم و پانزدهم قرار گرفتند.

سریال Game of Thrones بازی تاج و تخت

منفورترین شخصیت های بازی تاج و تخت، جافری، رمزی، سرسی، لیتل فینگر و راس در رمان های جورج آر آر شکل گرفتند و از این رو بزرگ ترین چالش این سریال نشان دادن شرارت خود بر روی پرده بود.

بازی تاج و تخت دو بازیگر کاملاً ناشناخته، جک گلیسون و ایوان رئون را برای دو شخصیت نفرت انگیز خود، جافری و رمزی، انتخاب کردند که سطح بی‌نظیری از ظلم، گستاخی و سادیسم را به نقش‌های خود آوردند. در واقع، هر دو بازیگر پس از به تصویر کشیدن چنین شخصیت های نفرت انگیزی برای یافتن نقش های دیگری به چالش کشیده شدند.

سریال Game of Thrones بازی تاج و تخت

با سر بریدن ند استارک محبوب، جافری مسئول یکی از بزرگترین پیچش های داستانی در بازی تاج و تخت بود و از آن زمان او را به عنوان یک شخصیت نفرت انگیز معرفی کرد.

پس از مسموم شدن و کشته شدن جافری در اوایل فصل چهارم بازی تاج و تخت، رمزی به عنوان شخصیتی شرورتر و منفورتر ظاهر شد. هیچ کدام از این شخصیت ها قبل از کشته شدن تغییر نمی کنند و تنها هدفشان عذاب و دشمنی با قهرمانان خاکستری سریال است که جنبه تاریک و افسرده بشریت را نشان می دهد.

منبع: روزیاتو

چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
نظر شما چیست؟
هنوز دیدگاهی ثبت نشده..