صفحه اصلی تماس با ما رپرتاژ آگهی تبلیغات
امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳

زمان انتشار فصل دوم سریال Squid Game

حتما متوجه شده اید که یکی از محبوب ترین سریال های تلویزیونی این روزها، Squid Game Netflix است. با ما و نگارش فصل ۲ سریال Squid Game همراه باشید.

فصل دوم سریال Squid Game چه زمانی منتشر می‌شود؟

این مجموعه درام پر اکشن جهان را طوفان کرده و از زمان اولین نمایش خود در 17 سپتامبر به رتبه اول رسیده است. تد ساراندوس، مدیر ارشد محتوای نتفلیکس حتی فاش کرد که این سریال می‌تواند به بزرگترین نمایش در تاریخ استریمر تبدیل شود و از رکورددار فعلی بریکرتون پیشی بگیرد.

دوم سریال Squid Game

فیلمبرداری فصل 2 Squid Game از جولای 2023 آغاز شد و همچنان ادامه دارد. به این ترتیب، تاریخ انتشار آن پایان سال 2024 خواهد بود. ممکن است این انتظار طولانی به نظر برسد، اما در مقایسه با مدت زمانی که طول کشید تا فصل اول به نتیجه برسد، اصلاً طولانی نیست.

دوم سریال Squid Game

کارگردان و نویسنده، هوانگ دونگ هیوک در ژوئن 2022 نوشت: «ساخت و پخش فصل اول Squid Game ۱۲ سال طول کشید. اما تنها 12 روز طول کشید تا بازی Squid Game به محبوب ترین سریال نتفلیکس تبدیل شود.

دوم سریال Squid Game

در این پست که در حساب رسمی نتفلیکس توییت شده است، دونگ هیوک تایید می کند که گی هون در کنار میزبان بازی (Front Man)، مرد کت و شلوار در داکجی، بازخواهد گشت. و  با چئول سو، دوست پسر یانگ هی را ملاقات خواهید کرد.

علاوه بر ادامه بازی Squid Game، دونگ هیوک نیز وجود فصل 3 بازی Squid Game را تایید کرد و در مصاحبه ای در سال 2021 گفت: "من در حال مذاکره با نتفلیکس در مورد فصل 2 و همچنین فصل 3 هستم. ما به یک نتیجه گیری به زودی."

دوم سریال Squid Game

همانطور که در پایان آخرین قسمت از فصل اول متوجه شدیم، به نظر می رسد داستان فصل دوم مجموعه بازی مرکب بر روی سونگ گی هون و ماموریت او برای انتقام گرفتن از سازمان دهندگان مرموز بازی متمرکز شده است.

منبع: روزیاتو

یکشنبه ۵ آذر ۱۴۰۲
نظر شما چیست؟
هنوز دیدگاهی ثبت نشده..